Vstupné: 370, 340, 310 Kč

Činoherní divadlo A 2020/2021

Tragikomedie o čtyřech generacích žen.
„…Já děti mít nikdy nebudu. Já svůj život nepromarním. Já budu jiná. Já budu šťastná. Mami, říkám si, že můj život konečně opravdu začíná...“
Hra, která se smíchem i skřípěním zubů vypráví příběh čtyř generací jedné rodiny. Příběh rodičů a dětí, příběh matek a dcer... o tom, jak nás formuje výchova a rodiče... o tom, jak se dcery podobají matkám, ač tisíckrát nechtějí. Příběh, který budete milovat!
Tento projekt podpořilo Ministerstvo vnitra NSR, Shromáždění německých spolků v České republice, z.s. a Svaz Němců v Praze a Středních Čechách, z.s.
„Nekompromisní divadlo co do obsahu i formy, divadlo chudé a kruté, temné hlubiny ženskosti servírované s mužskou soustředěností, každé slovo i gesto naplněné významem, oáza v poušti i duševní waterboarding, modlitba, sen a pád na tvrdou dlažbu reality. Divadlo, jež vás nutí instinktivně stavět obranné valy kolem vlastního ega, protože když se mu otevřete, rozloží vás na prvočinitele... A proto to za to stojí.“
Jiří Koula: i-divadlo

Autorka: Charlotte Keatley
Překlad: Dana Hábová
Úprava: Diana Šoltýsová, Pavel Fára
Režie: Diana Šoltýsová
Dramaturgie: Lenka Smrčková
Pohybová spolupráce: Irena Kristeková
Výprava: Agnieszka Pátá-Oldak
Hudba: David Hlaváč
Hrají: Zuzana Částková, Magdalena Jirounková, Jaroslava Košková, Karolína Půčková / Lucie Volhejnová

pondělí 19. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA 2020/2021, ostatní - vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 7. 9.

po

19. 10. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


PartneřiMediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner