Divadlo a hudba

GADŽOVÉ JDOU DO NEBE

Divadlo Husa na provázku, Brno koupit vstupenku

Vstupné: 430, 390 Kč

 

Že nemáte předsudky? Že nevidíte černobíle? Vydejte se na česko-romskou expedici pod vlastní šedou kůru mozkovou! Do vývojově starších držav takzvaného hadího a savčího mozku, jimž jde o jediné: o přežití. Pečlivě sestavený česko-romský tým performerů o česko-romském soužití. O předsudcích na obou stranách pomlčky. O (ne)možnostech jejich korekce. S humorem i bez něj. V netradičně rozvrženém, barově ztemnělém sále a s živou hudbou. Za časů sílící xenofobie a rasismu, v nichž si i nejvyšší savčí mozek státu dovolí vypustit lež, že 90 % Romů nepracuje. Kolektivně autorská inscenace se vším všudy. A kolik vtipů o gadžích znáte vy?
Režie: Jiří Havelka. Hrají: Dalibor Buš, Dušan Hřebíček, Pavlína Matiová, Kristina Richterová, Dominik Teleky, Daviš Fišer, Tereza Volánková basa – Jan Polyák, klávesy – Pavel Dirda, bicí – Roman Lópe, kytara – Ladislav Richter.

Představení je nemístenkové, uspořádání stolečky s židlemi.

čtvrtek 26. 11. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky DH 2020/2021, ostatní - vstupné 430, 390 Kč ** předprodej vstupenek od 12. 10.

čt

26. 11. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


PartneřiMediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner