Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Chceme také zbořit zažitý mýtus, že loutkové divadlo je jen pro malé děti. Připravujeme tedy i představení, která jsou určena starším dětem, mládeži a dospělým. Inscenace však nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2017/2018 

Rovněž v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2017 do dubna 2018 uvidíte např. PŘÍHODY FERDY MRAVENCE (Divadlo AHA, Praha), BYLA CESTA, BYLA UŠLAPANÁ (Divadlo Studna), NEKONEČNÝ PŘÍBĚH (Divadlo Lampion, Kladno), PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA (Divadlo Rozmanitostí, Most), SÓLO MATCHES (Studio Damúza), PĚT RAN DO ČEPICE - PÍSNĚ KRYSÁKŮ A JEJICH PŘÁTEL (divadlo Buchty a loutky a kapela Už jsme doma).
Pokud chcete celou sezónu 2017/18 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu, ke které navíc prvních 70 kupujících obdrží drobný dárek. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všech 15 představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 11. 9.


SÓLO MATCHES
Studio Damúza

JABLOŇOVÁ POHÁDKA
Loutky bez hranic

PĚT RAN DO ČEPICE:
PÍSNĚ KRYSÁKŮ A JEJICH PŘÁTEL
divadlo Buchty a loutky a kapela Už jsme doma

PŘÍHODY FERDY MRAVENCE
Divadlo AHA

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
Tvůrčí tým: Štěpán Lustyk, Lukáš Bouzek, René Vitvar, Alžběta Vitvarová

BYLA CESTA, BYLA UŠLAPANÁ
Divadlo Studna

MALÝ PÁN
Divadlo b

NEKONEČNÝ PŘÍBĚH
Divadlo Lampion

AUCASSIN A NICOLETTA
Divadlo Lokvar

CIRKUS UNIKUM
Divadlo Polárka

O ZLATOVLÁSCE
Divadlo Víti Marčíka

PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA
Divadlo Rozmanitostí, Most

O SNĚHURCE
Divadlo Pruhované panenky

PIRÁT A LÉKÁRNÍK
Wariot Ideal

POHÁDKA ZE STARÉ KNIHY
Divadlo Matěje Kopeckého

Sledujte novinky na:

Hlavní partner


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner