Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Inscenace nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2018/2019 

Rovněž v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2018 do dubna 2019 uvidíte ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.
Pokud chcete celou sezónu 2018/2019 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všech 11 představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 10. 9. 
Novinkou je, že z cyklu Rodinné UFFOkousky jsou vyčleněny pořady pro starší děti a dospělé. Tato představení budou uvedena samostatně, o jednotlivých inscenacích budete včas informováni.

Brožuru s kompletním programem si můžete stáhnout ZDE


7. 10.    
MALÁ MOŘSKÁ VÍLA
DIVADLO D21

4. 11.
KVĚTINOVÝ SALÓN ŠVADLENKY MADLENKY
DIVADLO PRUHOVANÉ PANENKY

25. 11.
PŘÍBĚHY MALÉ LUPITINY GONZÁLEZ
DIVADLO LOUTKY BEZ HRANIC

9. 12.
ZPÁTKY DO BETLÉMA                             
TEÁTR PAVLA ŠMÍDA

13. 1.
VLK A HLAD       
JAKUB FOLVARČNÝ

20. 1.
MOMO         
STUDIO DAMÚZA

27. 1.
PUZZLE         
TANEČNÍ DIVADLO DANSEMA (Litva)

24. 2.
KOMÁŘI SE ŽENILI       
NAIVNÍ DIVADLO LIBEREC

24. 3.
ŠKOLA MALÉHO STROMU
DIVADLO CYLINDR

31. 3.
MAKOVÝ MUŽÍČEK
DIVADLO DRAK

14. 4.
MAXIPES FÍK
DIVADLO KRAPET

Změna programu vyhrazena!

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner