Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Inscenace nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2019/2020 

Také v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2019 do dubna 2020 uvidíte 12 představení, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.
Pokud chcete celou sezónu 2019/2020 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všechna představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 2. 9.  

Kompletní brožuru s informacemi o jednotlivých představeních si můžete stáhnout ZDE


6. 10.Uffokousky 2019_2020_brozura_titulka
BATOSNĚNÍ
Studio DAMÚZA

13. 10.
KOCOUR V BOTÁCH
BUCHTY A LOUTKY

20. 10.
MIMOŇ
Divadlo DRAK

10. 11.
POUTNÍCI PO HVĚZDÁCH
FysioArt

24. 11.
MOMENT!
Studio DAMÚZA

15. 12.
HLÍDALI JSME JEŽÍŠKA
Divadlo NAVĚTVI

26. 1.
ROMSKÉ POHÁDKY
Krutý krtek (společensky užitečné divadlo)

16. 2.
MAUGLÍ 
Divadlo U Staré herečky

1. 3.
A NA NOZE PEVNINA 
Divadlo DRAK

15. 3.
VINNETOU 
Divadlo Polárka, Brno

5. 4.
O PŘEKRÁSNÉ VASILISE 
Taneční divadlo Honzy Pokusila

26. 4.
HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE 
Divadlo Spejbla a Hurvínka

Změna programu vyhrazena!

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner