Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Chceme také zbořit zažitý mýtus, že loutkové divadlo je jen pro malé děti. Připravujeme tedy i představení, která jsou určena starším dětem, mládeži a dospělým. Inscenace však nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2016/2017 

Také v následující sezoně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Do Trutnova přijede např. Divadlo Spejbla a Hurvínka (Hurvínkův popletený víkend), Cirk La Putyka (Biograf), Divadlo Krapet (Zimní příhody včelích medvídků) nebo Divadlo Drak (O dvanácti měsíčkách).
Pokud chcete celou sezonu 2016-17 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu, ke které navíc obdržíte drobný dárek. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všech 15 představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 5. 9.  


Brožuru s kompletními informace si můžete stáhnout ZDE

Přehled představení pro sezónu 2016/17    Uffokousky 2016 2017

9. 10.
HURVÍNKŮV POPLETENÝ VÍKEND
DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA 

16. 10.
PUTOVÁNÍ S PANTOMIMOU
PŘÍBĚH O DAVIDU A GOLIÁŠI

MARTIN SOCHOR

30. 10.
SÁVITRÍ
DIVADLO LÍŠEŇ 

13. 11.
PEJPRBÓJ
TANTEHORSE

20. 11.
BIOGRAF
CIRK LA PUTYKA

4. 12.
ANDĚLÉ ZE ZAPOMENUTÉ SKŘÍŇKY
ŽLUTÝ KOPEC

8. 1.
PRINCEZNA TURANDOT
DIVADLO DRAK

15. 1.
ZIMNÍ PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ
DIVADLO KRAPET

29. 1.
AMUNDSEN KONTRA SCOTT
DIVADLO DRAK

19. 2.
NORSKÁ POHÁDKA
BUCHTY A LOUTKY

26. 2.
PTÁK OHNIVÁK
DIVADLO LAMPION

12. 3.
MAMI, UŽ TAM BUDEM?
DIVADLO MINOR

19. 3.
DĚDEČEK OGE
DIVADLO CYLINDR

9. 4.
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BY...
DIVADLO STUDNA

23. 4.
O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH
DIVADLO DRAK 

Sledujte novinky na:

Hlavní partner


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner