Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Inscenace nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2020/2021 

Také v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2020 do dubna 2021 uvidíte 14 představení, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.
Pokud chcete celou sezónu 2020/2021 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všechna představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 7. 9.  

Brožura s kompletními informacemi je ke stažení ZDE

VINNETOU
11. 10.
Divadlo Polárka, Brno

O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE
18. 10.
Malé divadélko Praha

JÁ, TY A TO
25. 10.
Studio Damúza

O PŘEKRÁSNÉ VASILISE
8. 11.
Taneční divadlo Honzy Pokusila

PIŽĎUCHOVÉ
22. 11.
Divadlo Facka

HANÁCKÉ BETLÉMEK
13. 12.
Divadlo Plyšového Medvídka

PROSTĚ ŽÁBA
24. 1.
Divadlo U staré herečky

HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE
31. 1.
Divadlo Spejbla a Hurvínka

KNIHOMOLI
21. 2.
Divadlo NAVĚTVI - Matěj Kroupa

MATĚJ A ČERTI
28. 2.
Divadlo Lokvar

DESET-DVACET-SOVA!
14. 3.
Studio Damúza

TŘI OŘÍŠKY
28. 3.
Divadlo na cucky

HUSY NA TAHU
11. 4.
Divadlo DAMDAM

ZAHRADA
18. 4. v 15:00 h
Divadlo Krapet 

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


PartneřiMediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner