Proč právě Rodinné UFFOkousky? Celosvětovým trendem je koncepce rodinných programů. Také my usilujeme o to, aby k nám do divadla přicházely trávit společný čas celé rodiny. Chceme vám nabídnout co nejširší výběr žánrů - klasickou činohru, tanec, pohybové, loutkové, předmětové, výtvarné, hudební divadlo. Představíme vám ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin. Cílem naší dramaturgické koncepce je nabídnout rodinám program, který osloví děti, rodiče a třeba i prarodiče. Chceme také zbořit zažitý mýtus, že loutkové divadlo je jen pro malé děti. Připravujeme tedy i představení, která jsou určena starším dětem, mládeži a dospělým. Inscenace však nerozdělujeme striktně podle věkových kategorií, pouze doporučujeme, od kolika let jsou vhodné. Horní hranice prakticky neexistuje. 


Rodinné UFFOkousky 2018/2019 

Rovněž v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2018 do dubna 2019 uvidíte ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.
Pokud chcete celou sezónu 2018/2019 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všech 11 představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 10. 9. 
Novinkou je, že z cyklu Rodinné UFFOkousky jsou vyčleněny pořady pro starší děti a dospělé. Tato představení budou uvedena samostatně, o jednotlivých inscenacích budete včas informováni.
Podrobnější informace k jednotlivým představením najdete v brožuře, která bude k dispozici v Inforecepci UFFO a v el. podobě rovněž na www.uffo.cz.


Změna programu vyhrazena!

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner