ne 2.6.202411:00

CIRKO HOPLEY - TEACROBAT

Divadelní představení
CIRKO HOPLEY - TEACROBAT
Zobrazit galerii

Rodinná akrobaticko-kuchařská show ve vlastním šapitó je oslavou tradičního i nového cirkusu.

Teacrobat je humorné sólo v akrobatově kuchyni, kam zve na pořádnou porci zábavy a voňavý perník. Svou manéž artista vybavil kredencí, špajzkou, nechybí stůl ani židle a mezi vším se navíc udržuje v kondici!
Cvičí, protahuje se, balancuje s věcmi, překonává výškové rozdíly, a to hravě a s lehkostí. Štědrý hostitel nabízí bohatou paletu cirkusového umění, jehož pochoutky servíruje formou výstupů při vykonávání každodenních činností, které zahrnují přípravu pohoštění. V představení se hlavní a jediný hrdina otáčí nejen s vařečkou a okolo čajových šálků, ale také se ukazuje jako excelentní ekvilibrista, fenomenální stojkař a roztomilý klaun.

Autorský projekt Teacrobat je příběhem velkého cirkusového snu o vlastním šapitó. Michal Mudrák si nechal na míru ušít stan a nejen, že si jej umí postavit, ale celé představení si odehraje, odzvučí i odsvítí. Pak zabalí, zbourá a jede dál... V Dánsku získal cenu Den Danske Cirkuspris.

Interpretace: Michal Mudrák
Režie: Vojta Švejda (Wariot Ideal, Divadlo bratří Formanů)
Hudba: Laco Deczi

pátek 31. 5. od 19:00 hodin, sobota 1. 6. od 15:00 hodin, neděle 2. 6. od 11:00 hodin ** mini šapitó za Uffem ** vstupné 240 Kč ** předprodej vstupenek od 15. 4.