21. 07. 2023

Otevření unikátní australsko-české cirkusové školy CZirkidz v Trutnově se blíží mílovými kroky. Vyučovat se začne v lednu, hlásit se do ní můžete už od září.


1. Kdo se může do školy přihlásit?

Primárně je určená dětem a mládeži ve věku od 4 do 19 let. Odmítnuti nebudou ani starší zájemci. Otevřená je začátečníkům, amatérům i profesionálům.

2. Jak bude probíhat výuka?
Od úterý do soboty, vždy od 14:00 do 20:00 hodin. Lekce potrvá dle věku, vždy 1 až 2 hodiny. Začátky se stanoví tak, aby vyhovovaly všem žákům.

3. Kolik lekcí mě čeká?
Ve čtyř až pětiměsíčním bloku (pololetí) je minimem 20 lekcí. Záleží ale na žákovi, kolik hodin bude zvládat. Může si sjednat lekcí i více.

4. Kdo ve škole učí?
Akrobaté z Austrálie, kteří jsou světovou špičkou. Garantem je Joshua Hoare, umělecký ředitel školy Cirkidz z Adelaide, kde vychovávají nejlepší cirkusové performery. Druhým partnerem projektu je trutnovské UFFO.

5. V jakém jazyce výuka probíhá?
Není potřeba se bát jazykové bariéry. Pro potřebné situace bude k dispozici český učitel a zároveň překladatel.

6. Kde se bude trénovat?
Kurzy budou probíhat v Národním domě, v kině Vesmír a v Uffu.

7. Kolik za výuku zaplatím?
Základní cena je 3.500 Kč za 20 lekcí 1x týdně. Kdo bude chodit 2x týdně, tedy bude mít 40 lekcí, zaplatí 6.000 Kč. Kdo zvládne 3 lekce týdně, celkem tedy 60, zaplatí 8.500 Kč. Je možné si přikupovat jednotlivé lekce, jednu za 400 Kč.

8. U koho se můžu přihlásit?
Od pondělí 4. září na e-mailu: kynclova@uffo.cz

9. Kde zjistím více informací?
Sledujte webové stránky www.uffo.cz a facebookový profil Uffa, kde se objeví další aktuality a klíčové informace. Například přesný termín zahájení výuky.

CZIRKIDZ LOGO ORIGINAL


 

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme