Vstupné: 150 Kč

UPOZORNĚNÍ!

Náhradní termín bude 11. 6.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v Inforecepci UFFO od 15. 4. do 31. 5.

V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby.

Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok do nejodlehlejších oblastí světa. Poznatky, zkušenosti, své působivé snímky z cest využívá při spolupráci s mnoha tištěnými i elektronickými médii, rádio Impuls vysílá jeho autorský pořad o cestování, velkoplošné fotografie představuje při rozsáhlých výstavách doma i v zahraničí, vydal osm publikací, populární jsou jeho besedy a diashow. Je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů, navštívil všechny kontinenty naší planety Země, více než sto třicet zemí; prožité chvíle jsou mu podnětem k tomu, aby divákům a posluchačům předával co nejvíce pozitivních inspirací i strategických informací nejen pro jejich vlastní cestování...

 

pondělí 20. 4. ** kino Vesmír ** 19:00 ** vstupné 150 Kč ** předprodej vstupenek od 25. 11.

po

20. 4. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme