Více: http://jazzinec.cz/

JAMES HARRIES & PETR DVORSKÝ - stálice pokaždé jiná
Před patnácti lety stanul poprvé na Jazzinci a od té doby se sem vrací a o Trutnovu mluví jako o svém dalším domově. James Harries se od té doby stal všeobecně respektovanou osobností, skládá a nahrává hudbu k filmům, jeho písně hrají i rádia, on ale stále zůstává tím klukem, který má srdce na dlani a rád ho rozdá vnímavému publiku. A kromě hraní má vždy i excelentní historky ze života.

THE FLASH! aneb jazzoví punkeři z Krakova
Polský saxofonista Slawek Pezda je jazzincovým fanouškům znám z Mike Parker´s Trio Theory. Nepřehlédnutelná persona mladé jazzové scény v Krakově iniciovala v roce 2014 zrod vlastního tria se slibným názvem The Flash! Naplnil tak svoji představu o tom, jak má vypadat mix free-jazzu, grunge, punku a noise - tedy crossoverový styl, jenž by přilákal k poslechu i mladé, nejazzové publikum. Jejich hudba je řízná, nabitá jadernou energií, v níž ale nechybí výrazová rozmanitost, nadhled, vtip, sarkasmus.

Pořadatel: Alternativa pro kulturu, z. s.
Spolupořadatel: UFFO
Festival se koná za podpory města Trutnova, Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce

pátek 16. 2. ** Koncertní síň B. Martinů ** 19:00 hodin ** předprodej vstupenek od 25. 1.

16. 2. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme