Více: http://www.benjamingsclan.com/

Tvorba Benjaming’s Clanu je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří jejich punk-rockové kořeny, dotek folku, popu a tím vzniká styl, který nazývají celtic pop rock.
K jejich hudbě neodmyslitelně patří dudy, housle, banjo, akordeon, několik dalších hudebních nástrojů a stovky kilowatt pozitivní energie.
Koncert je na stání.

Koncert je z technických důvodů přesunut na pátek 16. 11. Zakoupené vstupenky vracejte nejpozději do 17. 3. pouze v Inforecepci UFFO.


Kapela Benjaming Band vzniká v roce 2002. V kapele hrají tři synové Kuba, Lukáš a Mates a spolu s tátou Oldou se vydávají na společnou hudební cestu plnou nových zkušeností a dobrodružství. Začátkem roku 2013 Benjaming Band ukončuje svou činnost a kluci s Oldou přibírají do svého klanu polského muzikanta Jacka na post banjisty, který už je téměř také členem rodiny. Tímto se otevírá nová éra kapely, která s sebou přináší odklonění od elektrických k akustickým nástrojům, změnu názvu kapely na Benjaming’s Clan a staronovou tvorbu. Díky tomuto přelomu kapela dostává zcela nový formát a po natočení prvního alba Století páry do Clanu vstupuje další polský člen houslista Gřešek. Ten v létě 2014 na chvíli Clan opouští a na jeho pozici se začíná objevovat, v celé existenci kapely poprvé, krásná houslistka Barča. Jenže Clan je Clan a před natočením druhé desky Sedm statečných se Gřešek do kapely vrací a Clan se již začíná formovat do jeho současné podoby. Ale kam nemůže čert, nastrčí Báru, která oznamuje, že si bere na nějaký ten rok pauzu. Na to Clan musel zareagovat, protože dvoje housle jsou dvoje housle a na místě Barči se začíná objevovat mladá houslistka Linda, kterou Clan přibral na své cestě v létě 2017.

so

17. 3. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme