Divadlo a hudba

CHLAP NA ZABITÍ - ZRUŠENO

Pantheon Production, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 410, 385, 360 Kč

„Tady by se krásně vraždilo, kdyby se vedle nesebevraždilo.“
Do hotelu v nejmenovaném provinčním městě vchází muž. Má svěšená ramena, vyhaslý pohled. Muž se hroutí na postel. Právě teď ztratil poslední naději, že získá zpět nevěrnou manželku. Jenomže v ten okamžik ve vedlejším pokoji vrznou dveře a vstoupí Osud. A spolu s ním vstoupí i smích a z očekávaného dramatu se rázem stane komedie. Komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha. Když se setká nekompromisní zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat jako snadná práce. Opak je však pravdou. Zabijákovu precizně připravenou akci začne narušovat soused z vedlejšího hotelového pokoje François Pignon. Asi není nutné příliš představovat legendárního hrdinu francouzské komedie Françoise Pignona. Jeden z nejpopulárnějších světových scénaristů Francis Veber dokázal vytvořit svérázný lidský archetyp, ve kterém následně excelovali Pierre Richard, Jacques Brel či Jacques Villeret.
A právě François Pignon se vrací na česká jeviště ve slavné hře Chlap na zabití, dokonce třikrát zfilmované.
A jak již je u Vebera zvykem, je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem.
Autor: Francis Veber. Překlad: Jiří Žák. Režie: Jakub Nvota. Hudba: Kamil Mikulčík. Kostýmy: Martina Thótová. Scénografie: Matěj Sýkora. Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Michal Slaný, Alžběta Stanková, Jaroslav Šmíd, Milan Šimáček.
pondělí 19. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DH, ostatní - vstupné 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 20. 11.


Z důvodu nemoci se představení ve výše uvedeném termínu ruší. V tuto chvíli jednáme o náhradním termínu, o kterém vás budeme včas informovat. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nebude vyhovovat, vstupenky bude možné vrátit v Inforecepci UFFO.

po

19. 3. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme