Koncert

PAVEL DOBEŠ

a TOMÁŠ KOTRBA - doprovodný kytarista koupit vstupenku

Vstupné: do 23. 4. 170 Kč, v den koncertu 200 Kč

Pavel Dobeš je stálicí na české folkové scéně už od osmdesátých let. Mezi jeho hlavní přednosti patří brilantní práce s jazykem a slovní humor.
Začátky Dobešova působení jsou spojeny s ostravskými bigbeatovými kapelami, s nimiž hrál v 60. letech. Postupně se jeho zájem soustředil na country a folkovou hudbu (B-komplex, později Minimum), přechod k folku je spojen s prvním vystoupením na festivalu Folkový kolotoč v roce 1983, kde se představil písněmi Jarmila, Blažek, Hrušky, Krtci.
Od poloviny 80. let vyvíjí intenzívní koncertní činnost, s Martinem Kratochvílem nahrávají Skupinové foto, opakovaně přijímá pozvání Miloslava Šimka do divadla Semafor, vystupuje v rozhlase a televizi.
Je autorem stovky písní, vydal 9 alb. Písničky jako Jarmila, Něco o lásce, Zpátky do trenek, Pražce nebo Jumbo jet se staly skutečnými časem prověřenými hity.
První polovina pořadu bude obsahovat méně hrané, ale diváky oblíbené písničky, druhá polovina bude tradičně patřit písničkám na přání.
úterý 24. 4. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné do 23. 4. 170 Kč, v den koncertu 200 Kč ** předprodej vstupenek od 20. 11.

út

24. 4. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme