Divadlo a hudba

SWING SE VRACÍ NEBOLI O ŠTĚSTÍ

Studio Ypsilon, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 395, 370, 345 Kč

Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.
„Celkově je to ovšem příjemná podívaná a poslouchaná. Z mladších z mého pohledu nejlépe pohybově cítí swing Jiřina Vacková jako drsná majitelka jazzového baru. Zajímavou image, využívající statusu hvězdy, prezentuje Markéta Plánková vedle decentně elegantního Sinatry Jiřího Štědroně. Kamila Kikinčuková jako naivní blbá blondýna má dobře našlápnuto. Její hlas zní docela prvorepublikově. Z mužského souboru nejvíce zaujal dnes téměř nejdéle sloužící člen Ypsilonky Jan Jiráň se svým vzhledem bohémského profesora a zvláštním pojetím swingu na pomezí folku a klasiky.“
Jana Soprová, Český rozhlas Vltava - Mozaika
Autor a režie: Jan Schmid. Hudba, hudební adaptace a nastudování: Miroslav Kořínek, Jan Jiráň, Martin Bohadlo a Dominik Renč. Odborná spolupráce: Luboš (Bob) Zajíček. Pohybová spolupráce: Karel Basák. Obrazová spolupráce: Aleš Kisil. Choreografická spolupráce: Ivana Hannichová. Výprava: Jaroslav Malina. Dramaturgie: Aleš Benda a Jaroslav Etlík. Hrají, zpívají a tančí: Martin Bohadlo, Mikuláš Čížek, Martin Janouš, Jan Jiráň, Kamila Kikinčuková, Paulína Labudová/Jana Šteflíčková, Markéta Častvaj Plánková, Dominik Renč, Renata Rychlá, Barbora Skočdopolová, Jiří Štědroň, Daniel Šváb, Jiřina Vacková, Jan Noha, Jan Večeřa, P. Hasman a hosté (střídají se například Jiří Korn, Jitka Vrbová, Jitka Zelenková a další).
čtvrtek 19. 4. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup abonentku DH, ostatní - vstupné 395, 370, 345 Kč ** předprodej vstupenek od 5. 3.

čt

19. 4. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme