Činoherní divadlo B

CHAPLIN

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 400, 375, 350 Kč

Osud Charlese Spencera Chaplina by vydal na několik divadelních her. Tak třeba jeho čtyři manželky by vydaly na slušnou tragikomedii. Jeho vztah k nemocné matce je jímavá a citlivá balada. Jeho dar najít v každé lidské situaci humor je groteska grotesknější než jeho grotesky filmové. Jeho posedlost filmem si nezadá s Mozartovou vášní k hudbě a jeho konflikt s americkou justicí by byl výsostným politickým divadlem. Chaplinův život jakoby mapoval pohnuté osudy 20. století a člověk si klade otázku: „Co má dělat umělec v tomto přízemním světě?“, nebo lépe „Co má dělat člověk v odlidštěném světě?“
Autoři: Pavel Khek a Lenka Smrčková. Dramaturgie: Lenka Smrčková. Režie: Pavel Khek. Scéna: Michal Syrový. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Pohybová spolupráce: Vlasta Červ. Hrají: Matouš Ruml, Petr Prokeš, Lucie Matoušková, Hana Marie Maroušková, Aleš Petráš, Svatava Milková, Petr Mikeska, Roman Teprt, Petr Bucháček, Karolina Frydecká, Tereza Rumlová, Barbora Mudrová, Sandra Černodrinská, Nina Horáková, Máša Málková, Jana Bernášková.
čtvrtek 3. 5. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDB, ostatní - vstupné 400, 375, 350 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 4.

čt

03. 5. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme