Cirk-UFF

FAUNA

Účinkující: FAUNA (Mezinárodní soubor) koupit vstupenku

Vstupné: 320 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz

Fauna je novocirkusový soubor kombinující špičkovou akrobacii a fyzické divadlo s živou hudbou. Mezinárodní uskupení šesti členů, prvotřídních umělců světové úrovně, z nichž pět se poprvé setkalo na přední cirkusové škole DOCH ve Švédsku, přičemž ten šestý se k nim přidal jako hudebník. 

Soubor vznikl v roce 2016, když mu byl Britskou uměleckou radou udělen grant k vytvoření show pro festival Glastonbury, čímž odstartovalo období nesčetných nabídek k rezidencím a vystoupením. V létě roku 2017 proběhla rovněž rezidence souboru v trutnovském Uffu. Poté, co vyhrál cenu za nejlepší nově vznikající soubor a ocenění nejlepšího cirkusu na festivalu Adelaide Fringe a Edinburgh Fringe, získává nadšené recenze po celém světě.

Představení nazvané Fauna nabízí úchvatné nahlédnutí do oblasti primárního chování člověka, vytvořené umělci ze souborů Gravity & Other Myths, NoFit State Circus, Seven Fingers a Poivre Rose. Svědectví o obřadech dvoření, agresivitě soutěžení, vypočítavosti (mazanosti) člověka dle Machiavelliho pohledu, ale zároveň i o obyčejném potěšení ze hry, kterou nám show prostřednictvím úchvatných dovedností samotných akrobatů přináší. Vše je navíc umocněné skvělou živou hudbou v provedení akustického kytaristy a hráče na perkuse, kterým je Geordie Little.

Účinkují: Daniel Cave-Walker, Rhiannon Cave-Walker, Enni-Maria Lymi, Matt Pasquet a Imogen Huzel. Hudba: Geordie Little.

Délka představení: 60 minut

šapitó ** pátek 1. 6. od 19:30 hodin, sobota 2. 6. od 20:00 hodin ** vstupné 320 Kč

01. 6. 2018

19:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme