Cirk-UFF

MUTE

Účinkující: CIE DES PIEDS PERCHÉS (Švýcarsko) koupit vstupenku

Vstupné: 150 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz/

Většina dospělých nad 30 let neslyší zvuk o frekvenci 18 – 21 kHz. To však neznamená, že tento zvuk neexistuje. Představení MUTE otevírá to, co bývá skryté - druhý svět, který se rozezní, když první utichá. Skutečné jsou ovšem oba dva, jen v každém platí jiná pravidla. Důležité je vědět, zda už jste překročili pomyslnou hranici a ve kterém z nich se zrovna nacházíte.

Švýcarské akrobatky Stéphanie N’Duhirahe a Morgane Widmer, které se věnují závěsné akrobacii na laně, se v inscenaci MUTE zabývají tenkou hranicí mezi normálností a šílenstvím. Tvorbě představení předcházela řada rozhovorů s českými i zahraničními psychiatry, psychology i lidmi s psychickými poruchami. Během nich se ukázalo, že hranice mezi oběma světy jsou prostupnější, než se na první pohled může zdát. Jak je rozeznat, jsou-li oba světy stejně reálné? Mít pevnou půdu pod nohama neznamená totéž jako stát pevně nohama na zemi.

Účinkují: Stéphanie N’Duhirahe, Morgane Widmer. Režijní supervize: Minh Hieu Nguyen. Hudba: Roman Džačar. Dramaturgická supervize: Vít Neznal. Scénografie: Cécile N’Duhirahe. Světelný design: Karel Šimek. Produkce: Jakub Urban.

Poděkování: Luboš Chlad, Edouard a Marie Van Leckwyck, Jan Tyl.
Projekt podpořili: Ministerstvo kultury ČR, hlavní město Praha, Cirqueon, švýcarská ambasáda, KD Mlejn, DW7, Divadlo na cucky, Divadlo Yarmat, Motus, produkce divadla Alfred ve dvoře.
Premiéra: 7. 10. 2016, Alfred ve dvoře

Délka představení: 50 minut

šapitó ** pátek 1. 6. ** 17:00 hodin ** vstupné 150 Kč

Cie Des Pieds Perches 2 Foto Vojtech Brtnicky

01. 6. 2018

17:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme