Divadelní představení

DEŠTIVÉ DNY

Divadlo Ungelt, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 450, 425, 400 Kč

Drama o síle přátelství. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie.
Toto americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem. (Divadlo Ungelt upozorňuje diváky, že je v rámci představení použito hlasité střelby.)
V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V české premiéře (2. 11. 2012) se v Divadle Ungelt v těchto rolích představili Richard Krajčo a David Švehlík. Richard Krajčo byl za ztvárnění role Dennyho nominován na cenu Thálie 2012 a také mu byla tato cena udělena. David Švehlík se umístil v nominaci širší.

V Uffu byla tato inscenace uvedena v dubnu 2014 v rámci předplatného. Vzhledem k ohlasům a velkému zájmu jsme představení objednali podruhé a konečně až nyní se podaří ho v Uffu realizovat, tentokrát mimo předplatné.

Autor: Keith Huff. Překlad: Pavel Dominik. Režie, scéna, kostýmy: Janusz Klimsza. Asistent režie: Marie Krbová. Hrají: Richard Krajčo, David Švehlík.

čtvrtek 13. 9. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 450, 425, 400 Kč ** předprodej vstupenek od 30. 4. ** rezervace nejsou možné, maximální množství vstupenek na 1 kupujícího je 5 ks ** VYPRODÁNO

čt

13. 9. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme