Činoherní divadlo B

DOKONALÁ PITOMOST

Divadlo NaHraně, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 390, 365, 340 Kč

Vyhnout se vlastnímu zasnoubení? Zařídit jedno cizí? Získat pro strýce vzácnou starožitnost? Zachránit tetičku před vězením? A nezmačkat si při tom všem sváteční oblek? Když máte správného sluhu, žádný problém.
Slavná dvojice anglického humoru Bertie Wooster a jeho komorník Jeeves, doplněná o excentrickou služebnou v netradičním divadle. Držte si buřinky, jízda začíná.
Tato komedie britských autorů je ověnčená Cenou Laurence Oliviera za nejlepší komedii roku. Hra oživuje populární dvojici - charismatického gentlemana Bertieho Woostera a jeho vychytralého, sarkastického sluhu Jeevese, které přivedl na svět známý britský humorista Sir P. G. Wodehouse. Do češtiny bylo dosud přeloženo na 60 Wodehousových knih, Zdeňka Jirotku dokonce všehoschopný a nepředvídatelný sluha Jeeves inspiroval k napsání české varianty, legendárního Saturnina.
Autoři: David a Robert Goodalovi. Překlad: Jitka Sloupová. Režie: Šimon Dominik. Dramaturgická spolupráce: Ondřej Novák. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Eva Justichová. Produkce: Petra Náhlíková a Eliška Chmelíková. Hrají: Barbora Vyskočilová, Ondřej Novák, Pavel Kryl.
pondělí 17. 9. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB 2018-19, ostatní - vstupné 390, 365, 340 Kč ** předprodej vstupenek od 20. 8.

po

17. 9. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme