Rodinné UFFOkousky

MALÁ MOŘSKÁ VÍLA

Divadlo D21 koupit vstupenku

Vstupné: 80 Kč, se slevovou kartou 64 Kč

Představení pro děti od 3 let. Prý nad mořskou hladinou žijí bytosti se dvěma nohama, prý se celé dny radují, prý... A ty tomu věříš?
Věříte na mořské víly? Ano, to jsou ty princezny s rybími ocasy! Bydlí hluboko u mořského dna, hrají roztomilé hry, tančí a zpívají legrační písničky. Nevěříte? Tak plavte za mnou! Já vám něco povím! Povím vám pohádku o malé mořské víle a jejím velikém dobrodružství. Znám ji od pana Andersena, pošeptala mu ji mořská pěna.
Po cestě potkáme čarodějnici i prince. Půjčíme své fantazii velrybí ocasy, pevně se chytneme za ruce a ponoříme se pod hladinu, která skrývá tajemství i naději.
Já dobře vím, že mořské víly na nás věří. Věří na krásné a dobré lidi, kteří se radují mezi zelenými stromy i vysokými domy. Věří, že náš život je šťastný a že si můžeme vzájemně porozumět. Třebaže se jeden od druhého lišíme. Třebaže je každý z nás trošku jiný a zcela jedinečný.
Tak na to mořské víly věří!
Režie: Eva Kratochvílová. Dramaturgie: Magdalena Frydrych Gregorová. Texty písní: Eva Kratochvílová. Výprava: Eva Kratochvílová. Fotograf: Lukáš Vodseďálek. Hrají: Hana Mathauserová / Kristýna Podzimková, Milan Ligač j. h. / Petr Pochop.
neděle 7. 10. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 80 Kč, se slevovou kartou 64 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 9.

ne

07. 10. 2018

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme