Koncert

MANDRAGE

Mandrage tour podzim 2018 koupit vstupenku

Vstupné: 370 Kč

Více: http://www.mandrage.cz/

Jedna z nejúspěšnějších domácích kapel Mandrage vyrazí na začátku října na své podzimní turné. Během dvou měsíců, při nichž navštíví patnáct tuzemských měst a slovenskou Bratislavu, zahraje posluchačům nejen novinky z letošní desky Po půlnoci, ale i jejich největší hity.
„Na jaře jsme odehráli koncertů jen málo, tak se těšíme, že si to teď na podzim vynahradíme. Písničky z posledního alba hrajeme moc rádi, turné si užijeme,“ shoduje se celá kapela, jejíž jarní turné bylo zcela vyprodané a i nyní chystá velkolepou show s bohatými vizuálními efekty. Tedy i tentokrát předvedou Mandrage originální vizuální show, za kterou by se nemusely stydět ani světové kapely, jak již ostatně předvedli v rámci jarních koncertů.
Fanoušci se mohou těšit na novinky z desky, která vyšla letos v lednu, včetně singlu Motýli, ale také na známé hity jako Šrouby a matice či Hledá se žena. Stejně jako v případě jarních koncertů se i na podzim dočkají fanoušci kapely Mandrage vystoupení plných energie a rockových tónů. „Od začátku jsme desku Po půlnoci chtěli postavit víc na kytarách, čemuž odpovídají i koncerty. Jsme hlasitější, energičtější, rockovější,“ láká kytarista kapely Pepa Bolan.
Předskokanem bude čáslavská kapela Civilní obrana. 
Koncert na stání.
čtvrtek 18. 10. ** UFFO ** 19:30 hodin ** vstupné 370 Kč ** předprodej vstupenek od 14. 5. ** vstupenky jsou k dostání také v předprodejní síti TicketStream

Časový harmonogram akce:
18:30 hodin                    otevření sálu
19:30 - 20:05 hodin        Civilní obrana
20:25 - 21:50 hodin        Mandrage

Youtube 

čt

18. 10. 2018

19:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme