Činoherní divadlo B

MINDGAME - Líbezné vyhlídky

StageArtCZ, s.r.o. Brno koupit vstupenku

Vstupné: 410, 385, 360 Kč

Mark Styler, autor „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, se pokouší získat rozhovor se známým sériovým vrahem. V této chvíli nemá ani ponětí, do čeho se pouští. Napřed musí dostat souhlas podivínského ředitele Líbezných vyhlídek – psychiatrické léčebny, v níž je vrah držen. Mark však brzy zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Například – kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku? Proč není kostlivec ve skříni? Další a další otázky roztáčejí děsuplnou spirálu přicházejících odpovědí.
Divadelní společnost STAGEARTCZ se ve svém nejnovějším projektu rozhodla uvést na česká jeviště „čistokrevný“ thriller s ambicí diváckého prožitku jako při sledování napínavého kriminálního příběhu v kině.
Inscenace MINDGAME nenechá obecenstvo klidným, během celé hry si diváci nebudou jisti tím, kdo je kdo, nebo zda to, co právě vidí, je pravdou nebo jen ďábelskou iluzí.
Hra MINDGAME je jako tajemná skládačka puzzle. Oslepující thriller se spolu s pramínkem černého humoru vinou až k závěrečnému šokujícímu vyústění. Sledovat hru je jedinou možností, jak doplnit všechny částečky skládanky.
Další podtitul by mohl znít: „Nezapomeňte dýchat!“
Autor: Anthony Horowitz. Překlad: Dana Hábová. Režie: Petr Halberstadt. Dramaturgie: Jan Krupa. Hrají: Miroslav Etzler, Petr Halberstadt, Gabriela Míčová nebo Markéta Plánková.
čtvrtek 4. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB 2018/19, ostatní - vstupné 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 9.

čt

04. 10. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme