Delikatesy

FINALE

Novocirkusové představení mezinárodního souboru Analog koupit vstupenku

Vstupné: do 28. 10. 380, 355 Kč, od 29. 10. 410, 385 Kč

Berlínský soubor s mezinárodním obsazením, za podpory Cirku La Putyka a Jatek78, představuje velmi netradiční podívanou, která kombinuje hudební a novocirkusové vystoupení. Osm přátel, mezi nimi špičkoví akrobati a hudebníci, se setkávají, aby předvedli ty nejlepší kousky, z nichž každý je hoden skutečného grand finale. Připravte se na show plnou akrobacie doprovázenou sametovým hlasem zpěvačky Eny Wild a dynamickým bubnováním Lukase Thieleckeho.
Jedinečná podívaná inspirovaná undergroundovou hudební scénou, odvážnými filmovými kousky a tradičními i méně tradičními cirkusovými triky. Se svojí originální estetikou, nekonvenčním přístupem a sympatiemi, které ve vás berlínský soubor Analog zaručeně vzbudí, FINALE vytváří energii, které je nesmírně těžké odolat.
Během této podívané umělci neztělesňují fiktivní postavy, ale vždy zůstávají sami sebou. FINALE je bezesporu jízda. A jaká je? Jednoznačně divoká, nesmírně vtipná a 100% autentická! Obrovským vkladem představení je, že diváci nestojí opodál, ale jsou jeho nedílnou součástí, která žene artisty k výkonům až za hranicemi lidských možností.
FINALE je vzrušujícím a sdíleným zážitkem z nového cirkusu, během něhož vás vůbec nepřekvapí, že ihned po potlesku přejde show plynule ve večírek a že nakonec skončíte s drinkem v ruce pod roztočenou disco koulí.
Kreativní vedení projektu: Florian Zumkehr & Rostislav Novák ml. Autoři hudby: Lukas Thielecke a Ena Soukou. Hudební aranžmá & sound design: Jindřich Kravařík. Výtvarník scény: Lukáš Musil. Kostýmy: Kristina Nováková Záveská. Světelný design: Ondřej Kyncl. Produkce: Bětka Hocková. Hrají: Bertan Canbeldek, Ole Lehmkuhl, Richie Maguire, Lukas Thielecke, Manda Rydman, Ena Wild, Carlos Zaspel, Florian Zumkehr.
Analog je živoucí těleso, jehož existence je umožněna díky kreativnímu vkladu všech jeho spolupracovníků a přátel. Z tohoto důvodu děkujeme zejména umělcům z původního obsazení této show. Byli jimi: Marie-Pier Campeau, Merlin Ettore, Lena Kilchitskaya, Ethan Law, Remi Martin Lenz, Eike von Stuckenbrok, Vinzenz Wagner.
úterý 13. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky Delikates, ostatní - vstupné: 1. 10. - 28. 10. 380, 355 Kč, od 29. 10. 410, 385 Kč

Youtube

út

13. 11. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme