Rodinné UFFOkousky

KVĚTINOVÝ SALÓN ŠVADLENKY MADLENKY

Divadlo Pruhované panenky koupit vstupenku

Vstupné: 80 Kč, se slevovou kartou 64 Kč

Představení pro pro děti od 3 let. Příběh z kouzelného květinového salónu švadlenky Madlenky, kde stužky zpívají a květy do šatů se všívají. Příběh laskavosti, touhy nedobré, která bude potrestána, a lásky věčné, co bude naplněna. Rodinné představení plné hudby a krásných snových obrazů.
Jde o kouzelný salón, a proto se setkáme s bytostmi, jako je škodič Špulkovník, Krejčovská panna, Květinová víla. Květinový salón se proslaví tím, že švadlenka Madlenka všívá do šatů živé květy, ty prozradí, jaké jsou myšlenky zákazníků. Když jsou dobré, květiny kvetou a voní, nedobré myšlenky způsobí, že květiny uvadnou. Švadlenka tedy působí jako léčitelka, my můžeme sledovat proměnu zákazníků a uvědomit si, jak velkou sílu má naše myšlení a jak ovlivňuje dění kolem nás.
Představení v duchu starých filmů s krásnou mluvou, snovými obrazy a zpěvy (za doprovodu akordeonu) znějícími jakoby ze starých rádií a telefonů diváka přenese do doby, kdy práce rukou byla nejběžnější. Díky výtvarnému zpracování se divák setká se starobylým zařízením a s věcmi potřebnými k práci švadleny.
Scénář a režie: Mona Šiška. Scéna a kostýmy: Magdalena Koděrová-Prousková. Hrají a zpívají: Lenka Chaloupka Hušková, Mona Šiška, Anna Křivská, Rosalie Šišková.
neděle 4. 11. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 80 Kč, se slevovou kartou 64 Kč

ne

04. 11. 2018

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme