Divadelní představení

MOJE HRA

Komedie Divadla Kalich mimo předplatné koupit vstupenku

Vstupné: 410, 390, 370 Kč

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli…
Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit.
Komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne hned dva nové! V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška, který přijal divadelní roli po dlouhých letech. Herec, který je známý tím, že s přijetím role na divadle hodně šetří.
„Režie autorského debutu Petra Novotného (v pseudonymu Petr Abraham) se chopil Jan Kačer a hru za pomocí čtyř rodinných příslušníků dobře zvládl. Zejména díky výběru dvou hlavních postav. Jiří Bartošky a Zuzany Bydžovské… Jde o hru zábavnou, vtipnou, s dvěma nezapomenutelnými výkony.“
z recenzí
Autor: Petr Abraham. Režie: Jan Kačer. Scéna: Jan Schindler. Kostýmy: Lucie Loosová. Hudební spolupráce: Petr Skoumal. Hrají: Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Jana Janěková ml., Nina Divíšková / Radana Hermanová, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková, Adéla Koutná, Martin Kubačák.
středa 21. 11. ** UFFO ** 19:30 hodin ** vstupné 410, 390, 370 Kč ** předprodej vstupenek od 1. 10.

st

21. 11. 2018

19:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme