Divadlo a hudba

TICK, TICK... BOOM!

Divadlo Na Prádle a art4rent, z. s. ve spolupráci s MTI Europe koupit vstupenku

Vstupné: 410, 385, 360 Kč

Bohémský život neúspěšného umělce je skvělý.
Je skvělý, když je vám dvacet. Je v pohodě, když je vám dvacet pět.
Ale co když je vám už třicet?! Třicet - ten věk, kdy byste měli už dělat dospělá rozhodnutí. Mít dobrou práci. Koupit si auto. Koupit si byt. Zkrátka stabilizovat celý svůj život.
Tick, Tick…BOOM! je autobiografické dílo skladatele Jonathana Larsona, jež odhaluje pochybnosti, úzkosti, nejistoty, které prožíval v období před uvedením RENTu, svého nejslavnějšího muzikálu.
Poprvé uvedl toto dílo sám Larson jako sólové představení v roce 1990. Po jeho smrti se dramatik David Auburn rozhodl Tick Tick Boom! rozepsat pro tři herce.
Českou premiéru uvádí od února 2018 pražské Divadlo Na Prádle.
Autor: Jonathan Larson. Úprava: David Auburn. Český překlad a přebásnění: Michal Zahálka a Jan Šotkovský. Režie: Martin Vokoun. Dramaturgie: Ondřej Doubrava. Pohybová spolupráce: Steve Josephson. Hudební nastudování: Kristina Brachtlová. Výprava a kostýmy: Aleš Valášek. Hrají a zpívají: Tomáš Vaněk, Lucia Jagerčíková, Peter Pecha za doprovodu živé kapely.
čtvrtek 8. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky DH, ostatní - vstupné 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 1. 10.

čt

08. 11. 2018

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme