Rodinné UFFOkousky

PUZZLE

Dansema Dance Theater (Litva) koupit vstupenku

Vstupné: 100 Kč, se slevovou kartou 80 Kč

Pohybové představení pro děti od 0 do 3 let. Jak vypadá okolní svět pro malé dítě? Je to kulaté nebo hranaté, žluté nebo zelené, duté, ale měkké?
Poznávání světa začíná u dítěte v prvních letech určováním a rozlišováním různých tvarů a barev. Choreograf a tanečníci dávají tyto barevné tvary dohromady jako puzzle. Jsou to rozpoznatelné tvary zeleniny - mrkev, rajče, okurka... Nebo někdy i nerozpoznatelné houby, ovoce, květiny. V rámci představení tanečníci využívají pohyby z jednotlivých vývojových fází dítěte - plazení, lezení, skákání, chůze, cválání, běh, otáčení, skrývání, tleskání. Jak děti vnímají a poznávají tyto pohyby, prožívají radost z objevování a získávání zkušeností.
Představení bylo nominováno litevským ministerstvem kultury na ocenění jako nejlepší vystoupení pro děti v roce 2012.
Choreografie: Birute Baneviciute. Hudba: Rasa Dikciene. Světla: Aurelijus Davidavicius. Poradce: Ingrida Gerbutaviciute. Tančí: Giedre Subotinaite, Marius Pinigis, Agne Ramanauskaite, Mantas Stabacinskas.
neděle 27. 1. ** UFFO ** 16:00 hodin ** vstupné: děti do 3 let zdarma, ostatní 100 Kč, se slevovou kartou 80 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 12. pouze v Inforecepci UFFO ** počet vstupenek omezen

ne

27. 1. 2019

16:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme