Vstupné: 420, 395, 370 Kč

Více: https://www.studiodva.cz/

Komedie s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu, určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let.
Proslulá maďarská rodinka, která potěšila už nejméně půl zeměkoule. Teď máte poprvé možnost vidět je v divadle, a tedy živé. Stejně jako psa Zorra, kočku Žofii a jejich neodbytného souseda dr. Halíře. Prožili společně už mnoho příhod, ale ještě nikdy se nevydali Ládínkovou nafukovací kosmickou lodí na výpravu do Vesmíru. To se jim nečekaně přihodí až v tomto zbrusu novém příběhu. Přistávají na planetě, kterou neznají nejen oni, ale ani vy. A aby se mohli vrátit zpátky, musejí…
Autor: Hánusz Miró. Překlad do maďarštiny a zpět: Miroslav Hanuš. Režie: Miroslav Hanuš. Choreografie: Jana Hanušová. Hudba a hudební nastudování: Milan Potoček. Texty písní: Miroslav Hanuš. Titulní seriálová píseň: Tamás Deák (hudba), Pavel Vašíček (český text). Scéna a animace: Hynek Dřízhal. Kostýmy: Samiha Maleh. Hrají a zpívají: Eva Holubová / Sabina Remundová, Miroslav Hanuš, Jana Stryková / Michaela Váňová, Václav Jílek / Jan Meduna, Jiří Ployhar, Radim Madeja / Zbyněk Šporc, Michaela Váňová / Eliška Hanušová. 
Foto: (c) Studio DVA divadlo Václav Beran. Autoři animovaného seriálu: József Romhányi a József Nepp.
středa 23. 1. ** UFFO ** 19:30 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky DH, ostatní - vstupné 420, 395, 370 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 12.

st

23. 1. 2019

19:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme