Činoherní divadlo A

SMRT A DÍVKA

Divadlo Ungelt, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 410, 385, 360 Kč

Strhující psychologický thriller o minulosti, která nás vždycky dostihne. Jedna z nejdrásavějších dramatických hrdinek moderního jihoamerického dramatu Pauline se náhodou potkává s mužem, o němž je přesvědčena, že je to Ten, který ji kdysi za hluboké totality krutě mučil. Má právo na osobní pomstu?
Co je to vyšší spravedlnost? A lze na ni spoléhat? Jak se máme vyrovnat s naší totalitní minulostí a s těmi, co z té totality „zbyli“...?
Křehká žena se může postavit do cesty svému trýzniteli jedině s pistolí v ruce. Co na tom, že je to úspěšný lékař, který přišel jen na krátkou návštěvu?! Ani její manžel, respektovaný právník, jí nezabrání využít jedinečné šance na spravedlnost. Tady a teď ho musí usvědčit, vynést rozsudek a vykonat trest.
Lucie Štěpánková svým výkonem v roli Pauliny potvrzuje, že je oprávněnou držitelkou Ceny Thálie z roku 2009.
Režie: Jiří Svoboda. Asistent režie: Marie Krbová. Hrají: Lucie Štěpánková, Tomáš Dastlík, Petr Stach. Kostýmy: Alena Schäferová. Scéna: Jiří Svoboda. Autor: Ariel Dorfman. Překlad: Ota Ornest.
neděle 6. 1. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 12.

ne

06. 1. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme