Rodinné UFFOkousky

MAKOVÝ MUŽÍČEK

Divadlo DRAK Hradec Králové koupit vstupenku

Vstupné: 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč

Představení pro děti od 3 let. Byla jednou jedna babička a ta byla tak chudá, že neměla nic než malou chaloupku a v ní dědečka. A byl také dědeček, který zase neměl nic než chaloupku a babičku. Přesto, že toho měli tak málo, žili si docela spokojeně. Až jednou si takhle domů donesli makové zrníčko…
Příběh se odehrává na nočním stolku v pokojíčku malé holčičky, která podobně jako spousta jiných dětí nemůže večer usnout. Naštěstí je tu pro podobné případy Útvar rychlého uspávání, který se spouští z lustrů či vylézá ze šuplíků, aby zastoupil únavou přemožené rodiče. A selže-li i on, pak musí na makovici přiletět odborník z největších - Makový mužíček. Ten s sebou přináší modrý soumrak, klidný spánek a konejšivé sny.
Režie: Jakub Vašíček. Námět: František Nepil. Dramaturgie: Tomáš Jarkovský. Scénografie: Tereza Venclová a Kamil Bělohlávek. Hudba: Jan Čtvrtník. Hrají: Petra Cicáková, Dominik Linka, Milan Hajn, Milan Žďárský, Pavla Lustyková.
neděle 31. 3. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč ** předprodej vstupenek od 18. 2.

ne

31. 3. 2019

17:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme