Delikatesy

MINE

T.I.T.S. (Nela H. Kornetová) koupit vstupenku

Vstupné: do 28. 2. 380, 355, 330 Kč, od 1. 3. 410, 385, 360 Kč

Hudebně vizuální představení o naší instinktivní touze „něco vlastnit“ a vymezovat si „svůj“ prostor. Diamantové trenýrky, ředkvičky a rock‘n‘roll. Bude to jízda.

MINE: bohatý zdroj
MINE: něco, co mi patří
MINE: mina, výbušné zařízení
MINE: rýt či hloubit za účelem zisku něčeho vzácného

MINE je audio-vizuální performancí nezávislého skandinávsko-českého kolektivu T.I.T.S., která překračuje hranice několika žánrů. Tento „fyzický koncert/operetta“ zkoumá smysl pro vlastnictví a naši hluboce zakořeněnou instinktivní touhu vlastnit a potřebu teritoriálně se vymezovat. Performance je založená na intenzivní součinnosti zvuku, hlasu, pohybu, světelného designu a kostýmů tak, aby zprostředkovávala osobní zkušenost s naším každodenním „mít či nemít“, prosazováním svých nároků na osobní prostor, na věci, nebo dokonce na ostatní lidi. Odráží kosmos našich malých životů celospolečenské univerzum?
Inscenaci uvádíme ve spolupráci s Novou sítí v rámci OZVĚN MALÉ INVENTURY 2018.
Autor a režie: T.I.T.S. Koncept: Nela H. Kornetová (CZ/NOR). Zvukový design: Björn Hansson (SWE). Scénografie, světla, kostýmy: Heidi Dalene (NOR). Účinkují: Lærke Grøntved (DK), Tobias Shaw Petersen (DK), Josephine Kylén-Collins (SWE), Nela H. Kornetová (CZ).
Podpořili: Norsk Kulturråd – Norwegian Ministry of Culture, Norwegian Ministry of Foreign Affairs, Fond pro utøvende kunstnere, Norden – Kulturkontakt Nord, Black Box Theater Oslo, Blå Grotte, DansiT, Kredance a Švestkový Dvůr, Studio ALTA, Stanica-Žilina-Záriečie.
středa 27. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky Delikates, ostatní - vstupné do 28. 2. 380, 355, 330 Kč, od 1. 3. 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 4. 2.
Arts Council Norway Aka Kulturrdet
Pahn Logo

st

27. 3. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme