Činoherní divadlo B

PERFECT DAYS

Pantheon Production, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 410, 385, 360 Kč

Hra nejen o ženách a nejen pro ženy – pro ženy, které chtějí být šťastné, a muže, kteří se toho nebojí.
Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzívní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže – manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.
Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.
Autorka: Liz Lochheadová. Překlad: David Drozd. Režie a scénografie: Petr Kracik. Hudební spolupráce: Milan Svoboda. Kostýmy: Samiha Maleh. Masky: Pavel Pavlovský. Hrají: Lenka Vlasáková, Petra Jungmanová, Dana Syslová / Eva Lecchiová, Jan Dolanský, Vilém Udatný, Jan Hofman.
středa 20. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 410, 385, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 4. 2.

st

20. 3. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme