Rodinné UFFOkousky

MAXIPES FÍK

Divadlo Krapet koupit vstupenku

Vstupné: 110 Kč, se slevovou kartou 88 Kč

„Tatí, já byfem chtěla pfa“, řekla Ája.
Tak jí tatínek koupil psa.
„Jmenuje se Rek“, oznámil.
A protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek.
„To už mu můžeme říkat Fík“, řekl tatínek.
No a tak to všechno začalo. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého příběhu se rozvinulo velké dobrodružství. A že je to pes neobyčejný? No – který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, dostane angažmá v cirkusu? Viděli jste někdy psa, který řídí auto? Dokonce se vydá skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká: všude dobře, doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí! Tak neváhejte a přijďte. Bude psina! Haf!
Představení pro děti od 3 let. Podle předlohy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna napsali Michaela Sajlerová a Zdeněk Tomeš.
Režie: Z. Tomeš. Hudba: P. Skoumal a S. Smejkalová. Scéna a kostýmy: D. Lippertová a J. Enoch. Světla a zvuk: V. Kopta a J. Kubín. Hrají: V. Koloušková, M. Sajlerová, P. Vojtíšek, V. Rašilov, 
V. Krátký, K. Nohýnek, Z. Tomeš.
neděle 14. 4. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 110 Kč, se slevovou kartou 88 Kč ** předprodej vstupenek od 11. 3.

ne

14. 4. 2019

17:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme