Cirk-UFF

PURE

Účinkující: UFFO VE SPOLUPRÁCI SE ZUŠ TRUTNOV koupit vstupenku

Vstupné: 150 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz/

„Jsme jako akrobati balancující na hraně života. Jdoucí k sobě tmou skrze okamžiky prozření stoupáme blíž jeden k druhému. Odkud jsme se vynořili na obloze Světa? Čí ruce spojily naše kroky? Odtud až tam se budeme navěky míjet i prolínat v bezpodmínečnosti lásky a jejích tisíce tváří.“

UFFO ve spolupráci se ZUŠ Trutnov představí během letošního Cirk-UFFu společný projekt, ve kterém budou moci diváci zhlédnout příběh o tom, jak je důležité objevit v sobě své dary, svou průzračnost a čistotu, blízkost druhého člověka a pocit, že všichni jsme ve skutečnosti propojeni. Nechte ožít před vašima očima koloběh života, jehož jsme každý součástí.

Tohoto projektu se účastní neprofesionální performeři ze ZUŠ Trutnov a hosté, kteří od ledna do května 2019 společně připravovali toto multidimenzionální sdělení pro trutnovské diváky.

Námět a scénář: Kateřina Talavašková, Kateřina Blažková a Pavla Vařáková. Režie: Kateřina Talavašková. Choreografie: EKS DANCE COMPANY, Josef Vašata a tanečníci. Hudební zpracování: Lukáš Červený a Michaela Radová. Světelný design: Ondřej Beier. Účinkují: Andrea Anovčínová, Aneta Brádlerová, Tereza Burešová, Nikola Bezdíčková, Karolína Čermáková, Anna Hetešová, Anna Janebová, Marie Jirásková, Nella Němcová, Pavlína Nováková, Michaela Radová, Tereza Růžičková, Andrea Vodseďálková, Veronika Suchánková, Sára Svobodová, Aneta Švarcová, Aleš Valtr, Josef Vašata, Natálie Zemanová a EKS DANCE COMPANY.

Délka představení: 50 minut

šapitó ** čtvrtek 30. 5. od 11:00 a 17:30 hodin ** vstupné 150 Kč

Zus Pure 6 Foto Milos Salek

čt

30. 5. 2019

17:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme