Činoherní divadlo B

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ... PARDON ME, PRIME MINISTER

Agentura HARLEKÝN s.r.o. koupit vstupenku

Vstupné: 390, 365, 340 Kč

Sídlo premiéra na Downing Street 10 zasáhne rodinná bomba.
Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie.

Vláda Jejího Veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže to má jednu vadu - na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.
Autor: Edward Taylor. Překlad: Martin Fahrner. Úprava a režie: Vladimír Strnisko. Scéna a kostýmy: Josef Jelínek. Výtvarná spolupráce: Renáta Štefková. Hrají: Petr Nárožný, Zuzana Slavíková, Ilona Svobodová, Jaromír Nosek / Jakub Štěpán / Martin Zahálka jr., Máša Málková / Kateřina Sedláková, Jan Čenský / Martin Zahálka, Karolína Vágnerová / Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová. 
středa 19. 6. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB 2018-19, ostatní - vstupné 390, 365, 340 Kč ** předprodej vstupenek od 15. 4.


Toto představení uvádíme jako náhradu za komedii LÍBÁNKY NA JADRANU, která se neuskuteční, neboť nám Studio DVA není schopno do konce sezóny nabídnout termín pro realizaci tohoto představení.

st

19. 6. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme