Rodinné UFFOkousky

BATOSNĚNÍ

Studio DAMÚZA koupit vstupenku

Vstupné: děti do 3 let zdarma, ostatní 120 Kč, se slevovou kartou 96 Kč

Pohádková ukolébavka inspirovaná nespícím Toníčkem a knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse.
Dva hrdinové - Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc. Toto představení, lehoučké jako pírko, navazuje na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let nazývaný Theatre for very young (Divadlo pro nejmladší). V současnosti se tomuto trendu programově věnuje mnoho divadel v zahraničí a první „vlaštovky“ se objevily i v ČR. Batosnění nabízí dětem první kontakt s divadlem - je interaktivní, respektuje potřeby nejmenších dětí a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a i svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

Koncept, režie: Monika Kováčová
Scénografie: Zuzana Vítková
Hrají: Lucie Valenová, Dan Kranich
Délka představení: 35 minut
Pro děti od 10 měsíců do 3 let.

neděle 6. 10. ** UFFO ** 15:00 a 16:30 ** vstupné: děti do 3 let zdarma, ostatní 120 Kč, se slevovou kartou 96 Kč ** předprodej vstupenek od 2. 9.

Na toto představeníí nelze zakoupit vstupenky online.

ne

06. 10. 2019

16:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme