Rodinné UFFOkousky

MIMOŇ

Buchty a loutky koupit vstupenku

Vstupné: 100 Kč, se slevovou kartou 80 Kč

Vesmírné putování s hrdinou, který je tak trochu jiný. Autorská inscenace inspirovaná osudy dětí s Aspergerovým syndromem.
Planeta Mimo má jediného obyvatele. Ten tu žije spokojeně sám se sebou ve světě, který mu dokonale vyhovuje. Až do okamžiku, kdy se planeta začne z neznámého důvodu přehřívat a jemu nezbyde než si hledat jiné útočiště. A jaké to bude dobrodružství, netuší v tu chvíli nejspíš ani on sám.
„Mám rád modrou barvu. Uklidňuje mě. Dává mi pocit jistoty. Modrý svět je svět, který je v pořádku. Klidný, vyrovnaný, bezpečný. Modrá je dokonalá barva. Má tolik podob, tolik odstínů, k čemu bych vůbec potřeboval jiné? Tak například radost má barvu světle modrou jako obloha, smutek je tmavě modrý jako měsíční svit. Ale ne ten zlý, znepokojující smutek, který se zalyká. Modrý smutek je klidný, smířený. Vyvěrá z hloubek a v těch hloubkách zase mizí. A modrá radost zní tiše, nekřičí rušivými tóny, nedere se neurvale na povrch, netřeští, nejuchá. Drží se pěkně uvnitř a jemně se chvěje. Můj svět je modrý, protože je jenom můj. A je jenom můj, protože je modrý.“

Scénář: Tomáš Jarkovský a Jakub Vašíček
Režie: Jakub Vašíček
Dramaturgie: Tomáš Jarkovský
Výprava: Tereza Venclová
Hudba: Daniel Čamský
Hrají: Dominik Linka, Luděk Smadiš, Petra Cicáková,
Pavla Lustyková, Filip Huml
Délka představení: 45 minut
Pro děti od 6 let.

neděle 20. 10. ** UFFO ** 17:00 ** vstupné 100 Kč, se slevovou kartou 80 Kč ** předprodej vstupenek od 2. 9.

Nákup se slevou je možné uplatnit pouze v inforecepci UFFO.

ne

20. 10. 2019

17:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme