Vstupné: do 21. 11. 260 Kč, v den koncertu 320 Kč

Petříkovičtí pop-folk-rockoví jezdci Benjaming's Clan Vás srdečně zvou na další hudební večer, kde Vás rozproudí svojí našlapanou muzikou s keltskými prvky. Tento rok si přizvali jako své hosty známou českou pop-rockovou kapelu Premier, která se proslavila zejména písní Hrobař. Můžete se tedy opět těšit na nabitý večírek plný pozitivní energie a hudebních vibrací, které Vás nenechají v klidu stát. 

Benjaming's Clan

Tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří punk-rockové kořeny, dotek folku, popu a tím vzniká neotřelý styl, který lze nazvat celtic pop-rock. K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří skotské dudy, housle, banjo, akordeon, whistle a několik dalších hudebních nástrojů.
www.benjamingsclan.com

Premier
Česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Za album Hrobař s megahitem stejného názvu režírovaného Filipem Renčem dostala kapela platinovou desku za více než 50 000 prodaných nosičů. Kapela koncertuje po Česku i Slovensku a v Trutnově vystoupí v rámci HLASOLAMY TOUR.
www.premier-rock.cz

Good Company
Nadějná mladá začínající kapela z Hronova, která tvoří vlastní muziku v jedinečném hudebním spojení Rock, Pop a Country stylu, kdy vzniká něco zcela výjimečného. Kapela funguje rok a momentálně pracuje na svém prvním CD.

Koncert je na stání.

pátek 22. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné do 21. 11. 260 Kč, v den koncertu 320 Kč ** předprodej vstupenek od 11. 6.

22. 11. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme