Činoherní divadlo A

CAVEWOMAN

Point s.r.o. koupit vstupenku

Vstupné: 390, 360, 330 Kč

Praktické tipy k odchovu a pěstování partnera

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.
“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Příběh se však tentokrát odehrává v předvečer svatby hlavní a jediné hrdinky představení - Cavewoman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

Autorka: Emma Peirson
Překlad: Pavel Dominik
Režie: Irena Žantovská
Hraje: Daniela Choděrová

UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 390, 360 Kč ** předprodej vstupenek od 11. 11.

po

16. 12. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme