Činoherní divadlo B

UŽ JE TADY ZAS!

Divadlo Na Jezerce koupit vstupenku

Vstupné: 390, 360, 330 Kč

Adaptace bestselleru

„Vypadám snad jako zločinec?“ / „Vypadáte jako Hitler!“ Představte si, že se v naší současnosti probudí v berlínském parku Adolf Hitler. Pochopitelně za velkého zájmu všech kolemjdoucích. Jak na něj budou lidé reagovat? A jak bude reagovat na náš současný svět on? Jak se zachovají média? „Je to zábavná, aktuální hra,“ říká principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. A dodává: „Přinášíme divákům tragikomedii, která rezonuje s dnešní dobou, dokáže zesměšnit negativa naší současnosti. Když v závěru hry Adolf Hitler prohlásí: Za nás přece všechno nebylo jen špatné!, mohou si diváci uvědomit, že tuhle větu už někde slyšeli.“
„...Velmi trefný satirický šleh, jehož razanci umocňuje humor, který přesně a bez skrupulí pojmenovává naši stále nemocnější současnost a důsledně pracuje s pointami, z nichž mrazí. Adolf Hitler jako „deus ex machina“ - bizarní, ale také až hrozivě účinná facka...“ Helena Grégrová (hodnocení: 80 %)
Autor: Timur Vermes
Překlad románu: Michaela Škultéty
Režie a dramatizace: Matěj Balcar
Scéna: Jan Balcar
Kostýmy: Lucie Halgašová Fonetická
spolupráce: Dr. Zdena Palková
Asistentka režie: Eliška Zemánková
Speciální hosté z video-záznamu: Daniela Drtinová, Lea Surovcová, Václav Kopta
Hrají: Ondřej Kavan, Kristýna Hrušínská, Zdeněk Hruška, Michal Kern, Miluše Šplechtová, Martin Sitta, Tereza Němcová

UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 390, 360, 330 Kč ** předprodej vstupenek od 4. 11.

čt

12. 12. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme