Vstupné: 390, 360, 330 Kč

V nabídce abonentní skupiny Činoherní skupina A byla plánována inscenace souboru Burki & COM pod názvem HEROES. Premiéra tohoto projektu, který v sobě zahrnuje neobyčejné fyzické divadlo, skvělou hudbu či např. scénografické pojetí Maxima Velčovského, bude 21. 1. Došlo však ke změně názvu této inscenace na:

RŮŽOVÝ SAMURAJ
PŘÍBĚH ZUŘIVÉHO VĚTRU

Autorka a režisérka tohoto projektu – choreografka Jana Burkiewiczová k tomu říká následující
„Více jak tři měsíce zkoumáme pojem hrdiny v současném světě. Na hrdiny jsme se zeptali téměř dvou set dětí z několika škol po celé republice. Děti nám o nich psaly, vyprávěly jejich příběhy, kreslily je. Někde mezi jejich příběhy a esejemi jsme narazili na Růžového samuraje a nakonec nám přišlo, že je to právě on, kdo symbolicky spojuje příběh, ke kterému naše představení směřuje. Rozhodli jsme se proto představení přejmenovat - z anonymních a patetických Heroes na přátelského Růžového samuraje, víc jednoho z nás než mýtus, hrdinu příběhu, který vám budeme o hrdinství vyprávět.“

Účinkují: Hanna Nussbaumer, Viktor Konvalinka, Michal Toman, Adam Eduard Orszulik, Michal Budinský, Dominik Zezula, Libor Kasík.

úterý 21. 1. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 390, 360, 330 Kč ** předprodej vstupenek od 9. 12.

út

21. 1. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme