Vstupné: 290 Kč

Jeff Alkire

Americký saxofonista Jeff Alkire dlouhá léta jezdil turné s opravdu věhlasnými hudebníky jako jsou Ray Charles, John Lee Hooker, Terry Gibbs Charlie Haden. Vystudoval Berklee College of Music a California Institute of the Arts, kde dosáhl akademického vzdělání úrovně B.F.A. a M.F.A. Nyní žije v Sacramentu v Kalifornii. Jeff disponuje krásným a sytým tónem svého nástroje. Přijďte se přesvědčit, bude to jazzová lahůdka!

Jeff Alkire (USA) – saxofony, Benny Lackner (USA) – klávesy, Tomáš Liška – kontrabas, Tomáš Hobzek – bicí

 

Allison Wheeler Band

Moderní jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey spolu s českými hráči nás přesvědčí, proč se Allison stala držitelkou řady cen, například loňským oceněním prestižního časopisu časopisu Down Beat za Vysokoškolského vokalistu roku 2018 a v kategorii Absolvent získala tři další ceny (2016, 2017, 2018) jakožto členka Vocal Lab – předního vokálního ansámblu univerzity. Allison měla tu čest vystoupit po boku hvězd jako mj. New York Voices, Aubrey Logan a Vertical Voices 

Allison Wheeler doprovodí pianista Daniel Bulatkin, se kterým plánuje natočení debutového alba, bubeník Petr Nohavica a jeden z nejuznávanějších českých jazzových hudebníků – kontrabasista Robert Balzar.

čtvrtek 13. 2. ** Koncertní síň B. Martinů ** 19:00 ** vstupné 290 Kč

čt

13. 2. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme