Vstupné: 230 Kč

Benefiční koncert

na podporu projektu Domovy na dohled

Každý 12. člověk zažije zhoubný kožní nádor na vlastní kůži. Nejohroženější skupinou jsou senioři. Právě senioři postupně ztrácejí více či méně schopnost se o svoji kůži postarat. Jejich přístup k informacím přes moderní technologie bývá omezen. Do kožních ambulancí přicházejí často s pokročilými nebo rozpadlými nádory. Jejich řešení je svízelné a bolestivé. Přitom každý zhoubný kožní nádor u seniora je snadno řešitelný, pokud je odhalen včas.

Nadační fond Cheiróm přichází s řešením. Projekt DOMOVY NA DOHLED je komplexní program prevence a včasného odhalení kožních zhoubných nádorů u seniorů. Oslovuje seniory, vzdělává pečovatele terénní i pečovatele pracující v domovech důchodců, připravuje studenty střední zdravotnické školy pro budoucí kariéru, informuje širokou veřejnost.
Zveme Vás na benefiční koncert Koletovy hornické hudby, jehož pořadatelem je Nadační fond Cheiróm a spolupořadatelem UFFO. Zakoupením vstupenky podpoříte realizaci projektu Domovy na dohled. Pomůžete tím svým rodičům, prarodičům, seniorům ve svém okolí a dáte šanci své kůži do budoucna. Koncert bude příjemným hudebním večerem, kde zároveň o celém projektu získáte podrobné informace a dozvíte se, co projekt přináší právě Vám.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi.

úterý 25. 2. ** UFFO ** 19:00 ** vstupné 230 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 12.

 

út

25. 2. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme