Činoherní divadlo B

KOČKA NA ROZPÁLENÉ PLECHOVÉ STŘEŠE

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 370, 340, 310 Kč

UPOZORNĚNÍ!
Náhradní termín je 12. 9.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám změna termínu nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit od 6. 5. do 12. 6.


Každá rodina má svoje skrytá tajemství. Ve chvíli, kdy vyjdou na povrch, nic už není jako dřív. Je možné se cítit opuštěný v rodinném kruhu? Je touha po penězích silnější než touha po životě? A znamenají peníze vždycky štěstí?

Klasické americké drama Tennesseho Williamse bylo v roce 1955 oceněno Pulitzerovou cenou a je sondou do problémů rodinného života. Rodina je základ společnosti a snažíme se ji udržet pohromadě za každou cenu, protože jak praví sám autor: „Vítězstvím pro kočku na rozpálené plechové střeše je to, že se tam snaží vydržet co nejdéle".

Hrají: Malvína Pachlová, Milan Ligač, Alena Hladká, Petr Prokeš, Ivana Nováčková, Petr Bucháček, Milan Koníček, Karina Modrá, Mariana marková, Lucie Veselá a další

Režie: Petr Svojtka, dramaturgie: Kateřina Suchanová, scéna: Michal Syrový, kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak, hudba: Vladimír Nejedlý

čtvrtek 26. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** abonenti: vstup na abonentky ČDB 2019-20 ** ostatní: vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 17. 2.

V abonentní skupině Činoherní divadlo B bylo na 26. 3. plánováno uvedení inscenace TEĎ MĚ ZABIJ z repertoáru Městského divadla Mladá Boleslav. Představení se však bohužel nemůže uskutečnit - jeden z účinkujících herců musí nyní neodkladně podstoupit operaci. Toto představení se tedy v březnu ruší a zařadíme ho do nabídky skupiny ČDB na příští sezonu 2020-21. 

čt

26. 3. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme