Cestopisný pořad

STOPEM SE PSEM V ASII

Slávek Král koupit vstupenku

Vstupné: 120 Kč

Více: http://www.standupy.cz

Jmenuji se Slávek a jsem ze Sušice. Převážně bydlím v Plzni nebo nikde. Cestuji už 9 let, objel jsem svět dvakrát stopem , navštívil přes 84 zemí a nastopoval přes 250 000 km, dobrovolničil na více jak 40 místech a pracoval v 19 zemích světa na všech obydlených kontinentech. Jinak mám rád poznávání jiných kultur a pivo.

Vyrazil jsem na 7 cest: 5x půl roku a 2x roční cesta kolem světa.

Poslední cesta byla s mojí psí společnicí Corey. Chtěl jsem se usadit po návratu z Afriky, kde jsem prostopoval 14 zemí, tak jsem si řekl A DOST! A pořídil jsem si border kolii Corey. Brzy mi ale kamarádi napsali, že jedou do Itálie. S díky jsem odmítl, že mám štěně a šel jsem na stopa z Prahy do Plzně. A úplnou náhodou jsem si stopnul boží partu jedoucí do Švýcarska. "Nevadilo by vám zajet v Plzni ke mně domů, abych si tam vzal stan a spacák?" Nevadilo a už jsme jeli Švýcarsko a Itálii. Měsíc na to jsem přednášel v Rumunsku a pak jsme projeli i celý Balkán, kde nás uchvátila Albánie a Černá Hora. Já zatím přišel na to, že Corey má ráda cestování stejně jako já. Tím začala i má poslední cesta. Přijel jsem domů a koukám do mapy, kam se dá nejdál dostat po zemi. Jelikož psi nesmí a já nechci létat. Japonsko mi přišlo jako skvělý nápad. Už jsem tam byl a ta země mě naprosto uchvátila. A věřte nebo ne, za 5 týdnů jsme ve Vladivostoku koukali na Japonsko přes moře. Jak to ale celé dopadlo se můžete dozvědět v mojí přednášce nebo lépe řečeno stand-upu.

Co dalšího dělám:

Travel stand-up comedy, přednáším o svých cestách, vedu workshopy pro školy o tom jak nízkonákladově cestovat, jak si najít práci v zahraničí nebo jak se naučit jazyk za 3 měsíce. Mám kurzy pro firmy: Cestování jako nástroj pro rozvoj v osobním i pracovním životě. Přednáším na konferencích, festivalech nebo v domovech důchodců. Cvičím svého psa a pořádám TRAVEL STAND-UP FESTIVAL.

úterý 10. 3. ** kino Vesmír ** 19:00 hodin ** vstupné 120 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 2.

út

10. 3. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme