Činoherní divadlo B

POŽITKÁŘI

Divadlo Na Zábradlí koupit vstupenku

Vstupné: 370, 340, 310 Kč

UPOZORNĚNÍ!

Náhradní termín bude 13. 11.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit od 6. 5. do 12. 6.

Podivná společnost se schází v hotelové lobby. Herec, který se do úmoru snaží naučit krkolomný text, elegantní dáma s tajemstvím v tašce, podivný chlap, jemuž se všichni vysmívají… Ti všichni nemají zdánlivě nic společného, čas se pomalu vleče nebo už stojí, hovory se vedou, nikdo neodchází, ale čas od času se někdo náhle loučí se životem. Hranice mezi životem a smrtí se stírají a otázky „Co bude k večeři?“ a „Jak zemřu?“ se stávají stejně důležitými. Groteskní pohled na hluboké téma života a smrti, podpořené nadsázkou, humorem, ale i smutnými tóny. V inscenaci zazní krátké citace z knihy Thomase Bernharda Pravdě na stopě vydané v roce 2013 nakladatelstvím Prostor v překladu Nikoly Mizerové, z knihy Davida Eaglemana Suma vydané roku 2011 nakladatelstvím Prostor v překladu Kateřiny Darley, dále z knihy R. M. Rilkeho Zápisky Malta Lauridse Brigga v překladu Jana Zahradníčka z roku 1933 a báseň Vítězslava Nezvala Vetešník.
Režie: Jan Mikulášek. Hrají: Dita Kaplanová, Magdaléna Sidonová, Jana Plodková, Anežka Kubátová / Barbora Bočková, Leoš Noha, Honza Hájek, Miloslav König, Petr Jeništa, Jakub Žáček.

úterý 28. 4. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 3.

 

út

28. 4. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme