Vstupné: 300 Kč na den, 500 Kč na oba dny (2. 7. Losers Cirque Company), děti do 10 let vstup zdarma

Více: http://www.laputyka.cz/cs/inscenace/kaleidoscope

Cirk na Bojišti
CIRK LA PUTYKA - KALEIDOSCOPE
středa 1. 7. ** 19:00 hodin ** Bojiště Trutnov 
vstupné 300 Kč na den, 500 Kč na oba dny (2. 7. Losers Cirque Company), děti do 10 let vstup zdarma ** předprodej vstupenek od 22. 6.
Na místě bude možné koupit vstupenky pouze za hotovost, nikoliv kartou.

Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.

Inscenace Kaleidoscope vznikala během koronavirové pandemie, tvůrčí proces jsme proto museli přizpůsobit platným omezením. Na většině zkoušek byl kvůli zavřeným hranicím finský režisér přítomen jen díky internetu, kamerám a monitorům. 

„Jak název napovídá, v nové show se soustředíme spíše na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku, než že bychom filozofovali o nesmrtelnosti brouka.“
Maksim Komaro

Délka představení: 45 minut
Vhodné od 5 let
Bez jazykové bariéry
Premiéra: 9. 6. 2020

Součástí programu je i promítání dokumentu Na krev od 21:30 hodin.

st

01. 7. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme