Vstupné: 550, 490 Kč

GROUPE ACROBATIQUE DE TANGER (Maroko)

Divoké skoky, lidské pyramidy, rychlá kola, tanec, orientální energická hudba. Čisté cirkusové umění ze sluncem rozpáleného Maroka pro všechny milovníky akrobacie, akce a zábavy. Pro děti i dospělé. Cirkus hledající spojitosti mezi tradičním rodovým uměním, moderní kulturou, mezi historií a současným světem.

Až z Afriky ho k nám přiváží úspěšný soubor Akoreacro, který zazářil na oficiálně prvním Cirk-UFFu v roce 2011. A v letošním 10. ročníku našeho festivalu se s představením FIQ symbolicky vracíme ke zrodu éry nového cirkusu v Trutnově. Po celém Maroku probíhal velký a náročný konkurz, ve kterém byli vybráni ti nejlepší akrobaté. Dynamika, vůle, síla osobnosti a chuť to vše sdílet - ve spolupráci s francouzskou partou Akoreacro to dalo vzniknout souboru Groupe Acrobatique de Tanger a představení FIQ.

Členové pocházejí z různých cirkusových světů: tradiční i moderní pozemní akrobacie, tanec, taekwondo, freestyle fotbal. Doprovází je známý old-schoolový marocký DJ Key. Díky francouzské produkci se mísí tradiční Afrika se současnou Evropou, ovšem tato show je rozhodně více cirkusové umění než divadlo.

Nechte se pohltit divokou africkou energií skrz show FIQ! V souboru zní arabština, francouzština, angličtina, španělština, ale hlavním jazykem je živelná akrobacie.

Akrobaté: Najwa, Atlanta, Samir, Hamza, Hammad, Manon, Youssef, Tarik, Hassan, Bouchra, Ayoub, Zhor, Elias, Achraf, Nora. Režie: Maroussia Diaz Verbèke. Kostýmy a design: Hassan Hajjaj.

Délka představení: 80 minut

sobota 26. 9. ** UFFO ** 20:00 hodin ** vstupné 550, 490 Kč

so

26. 9. 2020

20:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme