Vstupné: 200 Kč

Více: https://sameself.art/

… jsi jedna a přece čtyřikrát jiná.

Žena. Je jedna a přece čtyřikrát jiná, každý měsíc, po celý rok. V určitém periodickém období může lámat skály nebo klidně kandidovat na prezidentku, ale již za pár dní by nejraději nevylezla z postele a rozpláče ji i rozsypaná káva. Pak náhle rozkvete a stává se z ní krásná žádoucí bytost, prahnoucí po lásce a tělesné rozkoši. 

Žena. Je pannou, matkou, čarodějkou i vědmou.  Proměňuje se z citově výrazné a kolísavé, po sebevědomou, nápaditou a plnou tvořivé energie, aby se vzápětí stala neodolatelnou ženskou esencí, která se po pár dalších dnech rozpustí v emočním zmatku a pochybnostech o sobě samé.

The Same Self je volně inspirováno knížkami Mirandy Gray Cyklická žena a Rudý měsíc. A je pro ženy i pro muže.

Tvůrčí tým:
The Same Self je o vzdušné akrobacii na šálách (Ivana Kolcunová - autorka představení), tanci (Fanny Barrouquère - 2x nominovaná na Cenu Thálie), zpěvu (Michaela Jonczy - popová a gospelová zpěvačka a autorka písní), mluveném slově (Katarína Zatovičová - herečka a průvodkyně mateřstvím) a živé hudbě (Viktor Kracik-Bartha - muzikant a skladatel). Kostýmy navrhla a ušila módní návrhářka Veronika Bijok.

Délka představení: 60 minut

čtvrtek 24. 9. ** šapitó ** 20:00 hodin ** vstupné 200 Kč

čt

24. 9. 2020

20:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme