Vstupné: 100 Kč

Více: http://www.zustrutnov.cz/dance

Srdečně zveme všechny příznivce umění na nový ročník multižánrového projektu DANCE FESTIVAL TRUTNOV 2021. Pevně věříme, že festival proběhne, a nepřerušíme tak zavedenou tradici setkávání na půdě trutnovské ZUŠky a Společenského centra UFFO, které ve spolupráci se z.s. Studio tento projekt již po jedenácté organizuje.

Hlavním záměrem festivalu je nabídnout široké veřejnosti a amatérským umělcům možnost, aby rozšířili své dovednosti a obzory ve vybraných uměleckých oblastech s profesionálními lektory z oblasti tance, divadla, novocirkusových disciplín a vybraných výtvarných technik.

 Festivalu se může zúčastnit jakýkoliv zájemce z řad veřejnosti a to dvěma způsoby:

INTERNÍ ČÁST FESTIVALU – je určena pro všechny, kdo se chtějí intenzivně ponořit do vybraných uměleckých aktivit pod vedením profesionálních lektorů v průměru šest hodin denně během celého festivalu od 8. do 16. července 2021. Přihlášení účastníci budou součástí závěrečného představení na téma Cesta do fantazie v divadle UFFO v pátek 16. července od 17:00 hodin. Účast na všech lekcích je po přihlášení závazná. Během těchto 9 dnů vzniká závěrečná performance a jednotlivé dny/lekce na sebe navazují.

JEDNORÁZOVÉ VEČERNÍ LEKCE – v průběhu festivalu budou probíhat otevřené lekce pro zájemce z řad veřejnosti. Tyto lekce na sebe nenavazují, zájemci si mohou jednorázově vyzkoušet zvolenou disciplínu/techniku dle stanoveného harmonogramu. Na lekce je nutné přihlásit se předem, kapacita každé lekce je omezena.

16. 7. 2021

17:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme