Vstupné: 590 Kč

Pořadatel akce: Gymnázium Trutnov

Změna formátu Společenského večera Gymnázia Trutnov

Po vyhodnocení dosavadního průběhu předprodeje vstupenek na Společenský večer, který byl charakteristický jen malým zájmem o účast, jsme velmi neradi přistoupili k úpravě formátu programu s cílem zabezpečit dostatečně důstojný průběh večera.
Původní plesové uspořádání sálu se promění v divadelní. V tomto formátu proběhne ohlášený koncert legendy českého bigbítu Michala Prokopa s akustickou formací Michal Prokop trio (Michal Prokop, Jan Hrubý, Pavel Marcel). Nechceme však zcela rezignovat na společenský rozměr akce a příležitost k setkání účastníků večera, proto bude program pokračovat po skončení koncertu rautem.
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a věříme, že většina hostů Společenského večera toto rozhodnutí pochopí. Pokud by někomu nový formát nevyhovoval, může vstupenky vrátit do pátku 22. 10. 2021 do 14:00. Kdo zakoupil vstupenky on-line, nechť prosím zavolá na linku +420 461 049 232. Kdo vstupenky zakoupil na Inforecepci Uffo, obraťte se prosím na toto prodejní místo. Kdo má vstupenky přes Gymnázium Trutnov, prosím spojte se přímo s ředitelem gymnázia e-mailem: skokan@gymnaziumtu.cz nebo na tel. čísle: 736 633 385.
Pro případné další zájemce o účast na akci připomínáme, že vstupenky je možné stále zakoupit přes rezervační systém Uffa. Z technických důvodů již nebylo možné předprodej „překlopit“ do divadelního uspořádání, proto je kapacita upravena dle nových prostorových možností sálu. Zasedací pořádek bude volný.
Pro úplnost připomeňme, že začátek večera je plánován na 18:30 (welcome drink), následovat bude slovo ředitele školy a od 19:00 začne koncert. Po jeho skončení bude prostor pro raut a společenské setkání (předpokládáme do 23:00). Vzhledem k charakteru akce není vyžadováno striktně společenské oblečení, ale podle obecně platných pravidel je vyžadováno prokázání bezinfekčnosti systémem ONT.

Děkujeme za pochopení
Mgr. Petr Skokan, ředitel Gymnázia Trutnov

pátek 22. 10. ** UFFO ** 18:30 hodin ** vstupné 590 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 10.

22. 10. 2021

18:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme