Vstupné: 490 Kč, 690 Kč

Hudební skupina Tata Bojs vznikla na pražské Hanspaulce a první koncert odehrála již v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Mezi tuzemskou špičku se zařadili albem „Biorytmy“ v roce 2002, album „Futuretro“ se v anketě hudebních kritiků a odborníků umístilo na 1. místě v žebříčku 10 stěžejních desek z let 2000–2009.

Nejnovější je desáté album „Jedna nula“ a tato novinka teď sklízí pochvalné recenze hudebních kritiků. Z letošních cen Anděl si odnesli sošku v kategorii Skupina roku.

Do Trutnova zavítali naposledy před dvěma lety na první ročník festivalu Artukus na Bojišti, v roce 2016 jste kromě koncertu Tata Bojs v UFFU mohli poznat i výtvarnou tvorbu frontmana Milana Caise v Galerii UFFO.

KOFE-IN
Předkapela

KOFE-IN patří mezi stálice české klubové a festivalové scény. Za svůj poslední singl Bouře skupina získala Cenu Jantar v kategorii Píseň roku, a to v konkurenci kapel jako Mirai nebo  The Truth Is Out There. Současně skupina získala za tento singl i cenu Zlatá dvanáctka, protože se píseň udržela téměř celý rok v Hitparádě Českého rozhlasu. Kromě těchto ocenění skupina v minulosti opakovaně bodovala v hudební anketě Žebřík a to kategoriích Píseň roku, Album roku a Objev roku. Písně Jediná a Kladu tě na vodu se těšili přízni televizních fanoušku v hudebních pořadech Medúza nebo Pětka v Pomeranči a píseň Sebe mi dej se v této televizní hitparádě udržela déle než 8 týdnů. Skupina opakovaně koncertovala na těch největších českých festivalech jako Colours of Ostrava nebo Rock for People, ale i na nekonečné řadě dalších menších festivalů. KOFE-IN mimo jiné spolupracoval se zpěvačkami Klárou Vytiskovou, Katarínou Landlovou, známou ze soutěže Česko Slovensko má talent, nebo violoncellistkou Terezií Kovalovou. Píseň a videoklip Dívčí byl vybrán do cyklu České televize Písně českých básníků, který poběží na podzim 2021. Frontmanem KOFE-IN je renesanční osobnost Jan Kunze, jehož umělecký záběr kromě hudby přesahuje také do literatury a výtvarného umění.

KOFE IN Promo 4

UFFO ** 19:00 ** vstupné: stání v přízemí 490 Kč, VIP balkon na sezení 690 Kč ** předprodej vstupenek od 20. 9.


Vážení návštěvníci,

připomínáme podmínky pro vstup do UFFA a kina Vesmír (t. č. Na Mládežnické):
-potvrzení o negativním testu z odběrového místa (max 72h starý antigenní test či max 7 dní starý PCR test).
Nejbližší odběrové místo je na Svatojánském náměstí vedle Jedničky: https://testovani.uzis.cz/Antigen/Detail?id=7bf4aabb-4e25-59c8-b4cc-0fdcf7cd3a0e&backURL=/antigen
nebo
-certifikát MZ o prodělaném očkování na Covid-19, od poslední dávky minimálně 14 dní
nebo
-certifikát o prodělání nemoci Covid-19 (ochranná lhůta je 180 dní)
nebo
- lze na místě zakoupit rychlý antigenní test, který si uděláte sami a jehož výsledek musí být negativní
a k tomu
-ochrana dýchacích cest (minimálně respirátor FFP 2)
Respirátor si můžete zakoupit na inforecepci UFFO a v pokladně kina.
Ochranu úst si, prosím, zanechte po celou dobu představení.

Děkujeme za pochopení a dodržování výše uvedeného :)

05. 11. 2021

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme