Činoherní divadlo B

KRÁS(K)A NA SCÉNĚ

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 390, 360, 330 Kč

Výlet do shakespearových časů a světa herců. Londýn roku 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Co když žije skutečný život jen na prknech s vůní divadelních šminek a v reálném životě je jen bezradným pozorovatelem? To vše ve světě, který se stal navíc nelítostným a bez náznaku soucitu či pochopení. „Jako žena mohu být i tím, čím nemohu být jako muž“. Historická freska s aktuálním tématem lidské identity. Inscenace oceněná Cenou Thálie 2017 – Daniel Bambas za roli Edwarda Kynastona.
Režie: Petr Mikeska. Hrají: Daniel Bambas, Roman Teprt, Martin Hrubý, Alena Hladká, Petr Prokeš, Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Malvína Pachlová, Petr Mikeska, Ivana Nováčková, Lucie Matoušková, Milan Koníček, Miroslav Babuský, Eva Reiterová, Milan Ligač, Hedvika Najmanová, Michal Kopčan, Otakar Jílek, Alžběta Matoušková, Johana Nováčková, Lucie Končoková, Adéla Novotná.

středa 2. 2. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 390, 360, 330 Kč, předprodej vstupenek od 15. 11.


Vážení návštěvníci,
připomínáme podmínky pro vstup do Uffa a kina Vesmír (t. č. na ZŠ Mládežnická):
- certifikát MZ o prodělaném očkování na Covid-19, od poslední dávky minimálně 14 dní
nebo
- certifikát o prodělání nemoci Covid-19 (ochranná lhůta je 180 dní)
- ochrana dýchacích cest (minimálně respirátor FFP 2)
Respirátor si můžete zakoupit na Inforecepci UFFO a v pokladně kina.
Ochranu úst si, prosíme, zanechte po celou dobu představení.

Děkujeme za pochopení a dodržování výše uvedeného :-)

 

st

02. 2. 2022

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme